Seminář pro psychology a psychoterapeuty

Klient s onkologickým onemocněním v terapeutické péči

Statistiky jsou neúprosné, onkologicky onemocní někdy v průběhu života každý třetí Čech a jsou diagnostikováni stále mladší lidé. Dobrou zprávou je, že se prodlužuje doba aktivního života i s nemocí a že se mnoho z nemocných vrátí do běžného života. Na cestě nemocí si zaslouží podporu a pomoc, která může podstatně zlepšit kvalitu života.

Terapeutická péče o nemocné a také o jejich blízké však není v rámci léčby běžně dostupná a tak se obracejí na psychology a psychoterapeuty v soukromé praxi. Aby tato byla informovaná a co nejefektivnější, Amelie přichází se seminářem, který vyrůstá z praxe i teorie a přináší informace, kontakty a podporu pro profesionály.

Zveme Vás na jednodenní seminář, který nabídne:

• Základní přehled v problematice: co se děje, když do života vstoupí nemoc, koho a jak ovlivňuje, jak probíhá onkologická diagnostika, onemocnění, léčba, jaké jsou psychologické souvislosti apod.
  • Informace a kontakty: praktické rady a tipy, kam, kdy a proč odkázat, co využít jako další zdroje podpory a pomoci
  • Podporu: sebepéče a také podpora v ujasnění, co lze nemocným nabídnout, jak svého klienta provázet krok za krokem
  • Odpovědi na otázky odborníků

Odborné školení proběhne: 17. 10. 2024 od 9:00 do 16:00

Místo: IPSOS s. r. o., Slovanský dům, vchod E, Na Příkopě 22 , Praha 1

Cena: až do zaplnění kapacity zaváděcí cena 1.000 Kč

Školí: Mgr. Barbora Váchová a Mgr. Jitka Weber, Ph.D., onko-psycholožky Amelie, z.s.

Registrace: ZDE

Realizuje: Amelie, z.s., Šaldova 337/15, 186 00 Praha 8

Kontakt: centrum@amelie-zs.cz, tel: 739 001 123

Děkujeme za podporu zapůjčením prostor: